Zhrzená fanynka vzkazuje Farné: Ty nestydo, příště se pořádně oblékni!

15. srpna 2009 v 13:18 | AlisekEwča |  Články
Čím je člověk slavnější, tím víc lidem leží v žaludku. Svoje o tom ví i oblíbená zpěvačka Ewa Farna (15). Nejdřív se na ní přiživovali podivní "ženichové" a teď se do ní začaly navážet i nespokojené fanynky. Prý není dost cudná!
"Kdysi jsem i já byla fanynkou Ewy Farné. Ale to se změnilo! Když jsem na jejím koncertě viděla, jak to přehání s balením kluků, zabalila jsem to a přestala být její obdivovatelkou," rozhořčuje se mladá dáma, která si říká Farnynka.

"Na koncertě jí schválně byla vidět sexy červená podprsenka. Co na to říct? Je to skandální!" pokračuje nespokojená dívka, které je nová, drsnější image Farné evidentně proti srsti.

Sama zpěvačka to rozhodně nemá lehké. Kvůli jejímu zjevu a domnělým módním faux pas se do ní leckdo naváží. Přitom vzhledem k jejímu útlému věku si v prostředí českého showbyznysu, na rozdíl od mnoha starších a zkušenějších kolegů, vede poměrně úspěšně. Zásluhu na tom jistě má i manažerský tým Leška Wronky.

"Vzhledem ke svému věku si Ewa na pódiu ani mimo ně nemůže některé věci dovolit a ona sama to dobře ví. Nemáme pocit, že by byla vulgární nebo se chovala neslušně," shodují se lidé z týmu kolem Farné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama