Další akce, další "fakta" aneb jak jsem přišla ke svému novému "příteli"

15. června 2009 v 13:04 | MončaEwča |  Napsala Ewa

! Napsala Ewa !

Drazí fanoušci!

Jakpak se máte?:) Doufám, že moc hezky. Já se mám výborně, pořád chodím poctivě do školy:) a ikdyž to bude znít divně, mám to tam ráda:). Dneska jsem dostala za 2 z chemie, což je u mě fakt uspěch protože my dvě si fakt nerozumíme:). Dneska jsem taky z chemie psala a zítra píšeme z biologie...tak se letím učit:).

Co se týče Andělů a následujících FIKTIVNÍCH VÝPLODŮ naších oblíbených novinářů ohledně mého kluka( asi mi nedaj pokoj), tak zase a opět Vás chci poinformovat, že s Lukim ( mým bubeníkem) nechodíme:D. Čím dál tim víc mi ti zajímaví lidé dokazují, že nemají přátele a soudí, že já nemám právo je mít. V souvislosti s tím mám na Vás dotaz:).

Představte si, že jste na rautu. Budete se bavit se svým kamarádem s kapely, kterého znáte a víte, že s ním je sranda? Nebo snad uplně cizí ženou, se kterou nemám důvod hovořit, natož vědět o čem?

Nejsem psycholog ani jasnovidec, ale mylsím, že znám Vaší odpověd:))). Já jsem také zvolila tu první možnost, a už zase mám "mediálního přítele":). Co se týká toho, že jsem nebyla pod dohledem manageru, protože měli moc práce, to je pravda. Anděly totiž organizovala společnost Lewronmusic, což je moje zástupující agentůra ( btw. jako debut to zvládli výborně, ne?:)) Nejvíc mě dostala informace, že jsem tam nebyla s rodiči:D. Přitom výjmečně na této akci nebyl jen můj táta ale i maminka. V galerii můžete vidět fotky..kdyby to někoho zajímalo tak na poslední fotce jsem se svojí kámoškou z ročníku, ze školy:) Na fotce je zachycená i moje maminka ( z prava v černém) , takže Vážení : O5 VEDLE!:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama